Contact Tempo AV

Klik op de rode link voor direct mailcontact    
     
Bestuur:    
Voorzitter Ton Engelen  
Secretaris Mariken Everdij  
Penningmeester Ton Samwel  
Alg. bestuurslid Robert Lieuwen  
Alg. bestuurslid Peter de Bruin  
Alg. bestuurslid Sander Janse  
Alg. bestuurslid vacature  
Financiële administratie:    
Administratie Ton Samwel
Martin Bos  
 
Ledenadministratie:    
Ledenadministratie Yvonne Cordes  
     
Kantine:    
Kantine Jos Mulder, Inkoop  
Christine van den End
Ali Vermeulen
     

Redactie:

Flits, Website teksten, Facebook, Twitter, Instagram en YouTube:

 
redactie@avtempo.nl     Rachel Plantinga
Ingrid Drost
 
     
Webmaster:
voor de techniek website (geen tekst) en e-mailadressen:
   
Webmaster Herman Muller                      
Jurycoördinator:    
Jury Mariken Everdij  
Wedstrijdsecretariaat:    
Wedstrijden Sandra Blommestein Uitwedstrijden
Robert Lieuwen
Truus Frakking
wintercross thuis
Wedstrijdsecretariaat Ingrid Drost zomercompetitie thuis
clubkampioenschappen 
Coördinatie trainingen:    
Atletiektrainingen Ton Frakking 035-6916109
Looptrainingen Erik van Elderen 06-54666864
Technische Commissie:    
TeCo                                 Ton Frakking
Peter de Bruin
 
Adriaan Veenman
Erik van Elderen            
Commissie Ongewenst gedrag:    
                             Bart Doornbos    06-83251605
  Petra Ebbelaar       06-30031995
Jeugd Commissie: 
(letop: geen aanmeldingen nieuwe leden of informatie zie hiervoor onder tabje wachtlijst)              
Jeugd                               Daan Alers, Femke vd Bos, Femke Drost,
Aleid Frissel, Job van den End, Sander Janse
Thomas vd Heijde, Yildiz Turan,
Inge Slootbeek  Lieke Blommestein   
     
Communicatie en Sponsorcommissie:    
Communicatie              Erik van Elderen
Oscar Hoes
 
  Harriette Loeffen    Nicole Schimmel  
Wallenloop Commissie:    
Wallenloop                  Bert van den Berg
Ria Kamer
 
  Robert Lieuwen
Tom Veldman
 
Temporun Commissie:    
Temporun                  Wil Derkman
Maria Habes
 
  Ben Heijmeijer
Taco Horsley
Liesbeth Pouwe
Scholenestafette Commissie:    
Scholenestafette           Anne Johan Lynch
Sandra Blommenstein
 

Ingrid Drost
Robert Lieuwen

 

 

 

 

28-12-2013 | Contactpersonen01 | 274
Sponsors
RAPtoon/Drukkerij Walden
IJzerhandel Baltus MvBomen Cambridge Nanda Zwart Zorba de Griek Peuterspeelzaal de Stampertjes Profile Platje Louis Tapis Installateur Roeken & Co Massagepraktijk van Engelen Aanemers Out Spant! Bol-Advies Color Kapsalon Runnersworld Bussum Theo van Epen HRD Partners Eisenga Meesterschilders Medisch Kwartier Naarden Vesting Apotheek Bussum Zuid F. Blom Stukadoor Beau Réve STTC fysiotherapie AllUnited De Sportmasseur RAPtoon/Drukkerij Walden Solarpartners ThisWay