Trainingstijden

TRAININGSTIJDEN Atletiekgroepen en Loopgroepen

 

Trainingstijden Loopgroepen,

 

 

Dag Tijd Plaats Trainers Trainingsgroep
Maandag 19.15 - 20.45  Baan Sabien en Karien Basis, Prestatie
Dinsdag 20.00 - 21.10 Hei / Bos Grace, Maria Startgroepen
Woensdag 9.30 - 11.00  Hei / Bos Anita, Emelien Basisgroepen 2, 3 en 4
  19.15 - 20.45 Hei / Bos Kees V. Prestatie
  19.30 - 21.00 Baan Marjan, Maria en Jan Basisgroepen 1 + 2
  19.30 - 21.00 Baan Erik Basisgroepen 3 + 4 
Donderdag 19.30 - 21.00 Baan n.n.b Startgroepen
  19.30 - 21.00 Baan Adriaan, Karien Basisgroepen 1- 4
Zaterdag        
  9.30 - 11.00 Hei / Bos Binda, Emmelien, (inval Maria, Grace en Adriaan) Startgroepen (STR)
  9.30 - 11.00 Hei / Bos Ria (inval Grace) Basisgroep 1
  9.30 - 11.00 Hei / Bos Marjan (inval Maria) Basisgroep 2
  9.30 - 11.00 Hei / Bos Jaqueline Basisgroep 3
  9.30 - 11.00 Hei / Bos Robina, Emelien Basisgroep 4 
  9.30-11.00 Hei/Bos Adriaan Basisgroep 5
  9.30 - 11.00 Hei / Bos Cees B Prestatiegroep 1 
  9.15 - 11.00 Hei / Bos Erik Prestatiegroep 2
         
         
         

                        

Trainingsoverzicht atletiektrainingen
voorjaar/zomer 2017
   
 Versie            14 -02-2017                
                 
Categorie Groep Geb. jaar Dag Tijd Waar Trainer Coördinator Opmerking
Algemene trainingen  
Pupillen C Jongens & Meisjes 2009 woensdag 17.00 - 18.00 Baan Marja / Karien / Barbara Laila  
      zaterdag 09:00 - 10:00 Baan Laila / Milja / Femke D.    
Pupillen B Jongens & Meisjes 2008 woensdag 18:00 - 19:00 Baan Marja / Karien / Barbara Laila  
      zaterdag 09:00 - 10:00 Baan Femke vd B / Aleid    
Pupillen A Jongens 1e jaars 2007 woensdag 18:00 - 19:00 Baan Jan Jan  
      zaterdag 09:00 - 10:00 Baan Daan / David / Sebastiaan    
Pupillen A Jongens 2e jaars 2006 woensdag 18:00 - 19:00 Baan Jan Jan  
      zaterdag 09:00 - 10:00 Baan Daan / David / Sebastiaan    
Pupillen A Meisjes 1e jaars 2007 woensdag 17:00 - 18:00 Baan Jochem Ineke  
      zaterdag 09:00 - 10:00 Baan Ineke / Jochem / Merijn   Merijn wekelijks als assistent
Pupillen A meisjes 2e jaars 2006 woensdag 17.45 - 18.45 Baan Sandra Ineke  
      zaterdag 09:00 - 10:00 Baan Ineke / Jochem / Merijn   Merijn wekelijks als assistent
Junioren D Jongens 2004 - 2005 maandag 18.45 - 20.00 Baan Ton / Mark / Frans Roy  
    2004 - 2005 woensdag 19:00 - 20:00 Baan Olivier    
    2004 - 2005 zaterdag 09.30 - 10.45 Baan Ruben / Oscar    
Junioren D Meisjes 2004 - 2005 maandag 18.45 - 20.00 Baan Ton / Mark / Frans Chris  
      woensdag 18.00 - 19.00 Baan Chris / Bart    
      zaterdag 09.30 - 10.45 Baan Thomas / Job    
Junioren C Meisjes 2002 - 2003 maandag 18.45 - 20.00 Baan Ton / Mark / Frans Chris  
      woensdag 19.00 - 20.00 Baan Chris / Bart    
      zaterdag 11.00 - 12.30 Baan Ton    
Junioren C jongens 2002 - 2003 maandag 18.45 - 20.00 Baan Ton / Mark / Frans Sander  
      donderdag 19:00 - 20:15 Baan Sander / Eduard    
      zaterdag 11:00 - 12:15 Baan Sander    
Junioren B Jongens 2000 - 2001 maandag 18.45 - 20.00 Baan Ton / Mark / Frans Frits Eventueel aansluiten bij Peter
      woensdag 19:30 - 21:00 Baan Frits    
      zaterdag 11.00 - 12.30 Baan Peter / Sander    
Junioren B Meisjes 2000 - 2001 maandag 18.45 - 20.00 Baan Ton / Mark / Frans Sandra Samen met Femke en Aleid
      woensdag 19:00 - 20:30 Baan Sandra    
      donderdag 19:30 - 20:30 Baan Roland   Krachttraining
      zaterdag 11.00 - 12.30 Baan Roland    
Senioren en Junioren A Mannen 1999 en ouder maandag 19:30 - 21:00 Baan Peter Peter  
      woensdag 19:00 - 21:00 Baan Roland   Krachttraining (aangegeven tijden zijn de tijden dat het krachthok open is)
      donderdag 19:30 - 21:00 Baan Peter    
      zaterdag 11.00 - 12.30 Baan Peter / Sander    
Senioren en Junioren A Vrouwen 1999 en ouder maandag 18.45 - 20.00 Baan Ton / Mark / Frans Sandra Samen met Femke en Aleid
      woensdag 19:00 - 20:30 Baan Sandra    
      donderdag 19:30 - 20:30 Baan Roland   Krachttraining
      zaterdag 11.00 - 12.30 Baan Roland    
Masters Mannen & Vrouwen 30 jaar en ouder maandag 20.00 - 21.00 Baan Ton Ton  
                 
Gespecialiseerde trainingen Opmerking
Werpen Vanaf Junioren C 2003 en ouder maandag 19:30 - 21:00 Baan Roland    
  Junioren D 2004 - 2005 maandag 18:00 - 20:00 Baan Roy   Bloktrainingen van 6 weken, 2x 1 uur. Jongens en meisjes wisselen na 6 weken
Sprint / Horden Vanaf Junioren C 2003 en ouder maandag 18:30 - 20:00 Baan Anne-Johan   Trainingstijden afhankelijk van beschikbaarheid Anne-Johan
      donderdag 18:30 - 20:00 Baan Anne-Johan    
Polstok Vanaf Junioren C 2003 en ouder woensdag 20:00 - 21:00 Baan Chris    
                 
Springen Junioren D/C 2002 - 2005 donderdag 19:00 - 20:00 Baan Peter    
Springen Junioren B en ouder 2000 en ouder donderdag 19:30 - 21:00 Baan Peter    
                 
Kogelslingeren Vanaf Junioren B 2001 en ouder zaterdag 12:00 - 13:00 Baan Frits    
                 
MiLa Vanaf Junioren B Vanaf 2001 maandag 19.30 - 21.00 Baan Peter    
      dinsdag zelf te bepalen Bos / hei Zelfstandig    
      woensdag 19.00 - 21.00 Baan Roland   Krachttraining
      donderdag 19.30 - 21.00 Baan Enno    
      zaterdag 11.00 - 12.30 Baan Peter    
      zondag zelf te bepalen Bos / hei Zelfstandig    

 

28-12-2013 | Trainingstijden | 279
Sponsors
Aanemers Out
Louis Tapis Medisch Kwartier Naarden Vesting MvBomen HRD Partners Eisenga Meesterschilders Solarpartners Peuterspeelzaal de Stampertjes Beau Réve ThisWay STTC fysiotherapie Runnersworld Bussum IJzerhandel Baltus Bol-Advies Color Kapsalon De Sportmasseur Profile Platje Installateur Roeken & Co Massagepraktijk van Engelen F. Blom Stukadoor Apotheek Bussum Zuid Cambridge Nanda Zwart Zorba de Griek AllUnited RAPtoon/Drukkerij Walden Spant! Aanemers Out Theo van Epen