Trainingstijden

TRAININGSTIJDEN Atletiekgroepen en Loopgroepen

 

Trainingstijden Loopgroepen,

 

 

Dag Tijd Plaats Trainers Trainingsgroep
Maandag 19.15 - 20.45  Baan Sabien en Karien Basis, Prestatie
Dinsdag 20.00 - 21.10 Hei / Bos Grace, Maria Startgroepen
Woensdag 9.30 - 11.00  Hei / Bos Anita, Emelien Basisgroepen 2, 3 en 4
  19.15 - 20.45 Hei / Bos Kees V. Prestatie
  19.30 - 21.00 Baan Marjan, Maria en Jan Basisgroepen 1 + 2
  19.30 - 21.00 Baan Erik Basisgroepen 3 + 4 
Donderdag 19.30 - 21.00 Baan n.n.b Startgroepen
  19.30 - 21.00 Baan Adriaan, Karien Basisgroepen 1- 4
Zaterdag        
  9.30 - 11.00 Hei / Bos Binda, Emmelien, (inval Maria, Grace en Adriaan) Startgroepen (STR)
  9.30 - 11.00 Hei / Bos Ria (inval Grace) Basisgroep 1
  9.30 - 11.00 Hei / Bos Marjan (inval Maria) Basisgroep 2
  9.30 - 11.00 Hei / Bos Jaqueline Basisgroep 3
  9.30 - 11.00 Hei / Bos Robina, Emelien Basisgroep 4 
  9.30 - 11.00 Hei/Bos Adriaan Basisgroep 5
  9.30 - 11.00 Hei / Bos Cees B Prestatiegroep 1 
  9.15 - 11.00 Hei / Bos Erik Prestatiegroep 2
         
         
         

                        

 

               
Trainingsoverzicht atletiektrainingen herfst/winter 2018/2019  
Versie 17 oktober 2018      
               
Categorie Groep Geb. jaar Dag Tijd Waar Trainer Coördinator
Algemene trainingen
               
Pupillen C Jongens &
Meisjes
2011 woensdag 17.00 - 18.00 Zaal 1* Marja Laila
      zaterdag 09:00 - 10:00 Baan Laila / Milja / Renske  
               
Pupillen B Jongens &
Meisjes
2010 maandag 18:00 - 19:00 Baan Karien Karien
      woensdag 18:00 - 19:00 Zaal 1* Karien / Wies  
      zaterdag 09:00 - 10:00 Baan Yildiz / Julia  
               
Pupillen A Jongens 2009 - 2008 maandag 18:00 - 19:00 Baan Job / Karel Jan
      woensdag 18:00 - 19:00 Zaal 2* Jan / Imme  
      zaterdag 09:00 - 10:00 Baan Job / Daan / David  
               
Pupillen A Meisjes 2009 - 2008 woensdag 18:00 - 19:00 Zaal 3* Sandra / Xaar / Lieke / Ineke Ineke
      zaterdag 09:00 - 10:00 Baan Ineke / Jochem / Merijn  
               
Junioren D Jongens 2007 - 2006 donderdag 18:30 - 19:30 Baan Roy / Imme Roy
      zaterdag 09.30 - 10.45 Baan Ruben H / Oscar  
               
Junioren D Meisjes 2007 - 2006 woensdag 18.00 - 19.00 Baan Chris / Donya / Rosa Chris
      zaterdag 09.30 - 10.45 Baan Ton / Roben K / Rutger  
               
Junioren C Meisjes 2005 - 2004 woensdag 19.00 - 20.00 Baan Chris Chris
      zaterdag 11.00 - 12.30 Baan Ton  
               
Junioren C Jongens 2005 - 2004 woensdag 19.00 - 20.00 Zaal 1* Sander Sander
      zaterdag 11:00 - 12:15 Baan Sander  
               
Junioren B Jongens 2003 - 2002 woensdag 20:00 - 21:00 Zaal 3* Frits Frits
      zaterdag 11.00 - 12.30 Baan Peter / Sander  
               
Junioren B Meisjes 2003 - 2002 woensdag 19:00 - 20:00 Zaal 3* Sandra Sandra
      zaterdag 11.00 - 12.30 Baan Ton  
               
Senioren en
Junioren A
Mannen 2001 en ouder maandag 19:30 - 21:00 Baan Peter Peter
      woensdag 19:00 - 21:00 Baan Roland  
      donderdag 19:30 - 21:00 Baan Peter / Roland  
      zaterdag 11.00 - 12.30 Bos/Hei Peter  
               
Senioren en
Junioren A
Vrouwen 2001 en ouder woensdag 19:00 - 20:30 Zaal 3* Sandra Sandra
      zaterdag 11.00 - 12.30 Baan Ton  
               
Masters Mannen &
Vrouwen
30 jr en ouder maandag 20.00 - 21.00 Baan Ton Ton
               
Gespecialiseerde trainingen
Werpen Junioren D   dinsdag 18:30 - 19:30 Baan Roy  
  Vanaf Junioren C   maandag 19:30 - 21:00 Baan Roland  
      donderdag 19:00 - 20:00 Baan Roland  
      zaterdag 11:00 - 12:30 Baan Roland  
               
Sprint / Horden Vanaf Junioren D   maandag 18:30 - 20:00 Baan Anne-Johan  
      donderdag 18:30 - 20:00 Baan Anne-Johan  
               
Polstok Vanaf Junioren C   donderdag 19:00 - 20:30 Zaal 1* Chris  
               
Hoogspringen Vanaf Junioren D   donderdag     Peter  
               
MiLa Vanaf Junioren B   maandag 19:30 - 21:00 Baan Peter  
  Vanaf Junioren D   maandag 18:45 - 20:00 Baan Ton / Mark  
               
Kogelslingeren Vanaf Junioren B   donderdag 20:30 - 21:30 Baan Frits  
               
Selectietrainingen
               
Selectie Op uitnodiging   maandag 19.30 - 21.00 Baan MiLa / Sprint / Horden / Hoog / Werpen
Logboek!!! Vanaf C Junioren   dinsdag zelf te bepalen Bos/Hei MiLa (Zelfstandig)  
      donderdag 19.30 - 21.00 Baan/KT MiLa / Sprint / Horden / Hoog / Werpen
      vrijdag zelf te bepalen Baan Sprint / Horden  
      zaterdag 11.00 - 12.30 Baan/Bos/Hei MiLa / Sprint / Horden / Werpen / Springen
      zondag zelf te bepalen Bos/Hei/KT MiLa (Zelfstandig)  
               
               
               
          * Zaal 1 Huizerweg  
          * Zaal 2 Schaepmanlaan  
          * Zaal 3 Kwartellaan  
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               

 

 

 

28-12-2013 | Trainingstijden | 279
Sponsors
AllUnited
RAPtoon/Drukkerij Walden HRD Partners Profile Platje F. Blom Stukadoor De Sportmasseur Runnersworld Bussum Medisch Kwartier Naarden Vesting Zorba de Griek Apotheek Bussum Zuid ThisWay MvBomen Spant! AllUnited Color Kapsalon Cambridge Nanda Zwart Peuterspeelzaal de Stampertjes Louis Tapis Tandarts Naarden Grace van den Berg Aanemers Out IJzerhandel Baltus Slagerij Rob Groenewegen RibbleBox Solarpartners Theo van Epen Installateur Roeken & Co Bol-Advies Massagepraktijk van Engelen STTC fysiotherapie De Uitgelaten Hond Eisenga Meesterschilders