Contact Tempo AV

Klik op de rode link voor direct mailcontact    
     
Bestuur:    
Voorzitter Ton Engelen  
Secretaris Mariken Everdij  
Penningmeester Martin Bos  
Alg. bestuurslid Adriaan Veenman  
Alg. bestuurslid Peter de Bruin  
Alg. bestuurslid Sander Janse  
Alg. bestuurslid Renate van Drimmelen  
Financiële administratie:    
Administratie
Anja Haage
Kirsten Snoek 
 
Ledenadministratie:    
Ledenadministratie Ellen de Bruin
Karin Joustra
 
     
Kantine:    
Kantine Jos Mulder, Inkoop  

Petra Eussen
Rina Hilverda
Ali Vermeulen

 
     

Redactie:

Flits, Website teksten, Facebook, Twitter, Instagram en YouTube:

 
redactie@avtempo.nl     Rachel Plantinga
Ingrid Drost
 
     
Webmaster:
voor de techniek website (geen tekst) en e-mailadressen:
   
Webmaster Herman Muller                      
Jurycoördinator:    
Jury Mariken Everdij  
Wedstrijdsecretariaat:    
Wedstrijden Sandra Blommestein Uitwedstrijden
Robert Lieuwen
Ingrid Drost
wintercross thuis
Wedstrijdsecretariaat Ingrid Drost zomercompetitie thuis
clubkampioenschappen 
Coördinatie trainingen:    
Atletiektrainingen Ton Frakking 035-6916109
Looptrainingen Erik van Elderen 06-54666864
Technische Commissie:    
TeCo                                 Ton Frakking
Peter de Bruin
 
Adriaan Veenman
Erik van Elderen            
 
Commissie Ongewenst gedrag:    
                             Bart Doornbos  06-83251605 (1e contact graag via whatsapp)
  Joke Aukema   035-6912051
Jeugd Commissie: 
(let op: geen aanmeldingen nieuwe leden of informatie zie hiervoor onder tabje wachtlijst)              
Jeugd                              

Milko Bos Quintin Janse
Sander Janse
Ruben Harmsen

 
Yildiz Turan
Wies Rosenberg 
 
     
Sponsorcommissie:    
Sponsor            Erik van Elderen
Oscar Hoes
 
  Harriette Loeffen
Nicole Schimmel
 
Wallenloop Commissie:    
Wallenloop                  Bert van den Berg
Remco Coolen
 
 

Jeroen Klaver
Noelle Koopman Robert Lieuwen
Tom Veldman

 
TempoRun Commissie:    
TempoRun                 

Wil Derkman
Renate van Drimmelen Petra Eussen
Maria Habes

 
  Ben Heijmeijer
Tako Horsley
Liesbeth Pouwe
Rina Hilverda
Arent Postma
 
Scholenestafette Commissie:    
Scholenestafette           Anne Johan Lynch
Sandra Blommenstein
 
 

Ingrid Drost
Robert Lieuwen