Contact Tempo AV

Klik op de rode link voor direct mailcontact    
     
Bestuur:    
Voorzitter Ton Engelen  
Secretaris Mariken Everdij  
Penningmeester Martin Bos  
Alg. bestuurslid Adriaan Veenman  
Alg. bestuurslid Peter de Bruin  
Alg. bestuurslid Sander Janse  
Alg. bestuurslid Renate van Drimmelen  
Financiële administratie:    
Administratie
Anja Haage
Kirsten Snoek 
 
Ledenadministratie:    
Ledenadministratie Ellen de Bruin
Karin Joustra
 
     
Kantine:    
Kantine Jos Mulder, Inkoop  
Petra Eussen Rina Hilverda
Ali Vermeulen
 
     

Redactie:

Flits, Website teksten, Facebook, Twitter, Instagram en YouTube:

 
redactie@avtempo.nl     Rachel Plantinga
Ingrid Drost
 
     
Webmaster:
voor de techniek website (geen tekst) en e-mailadressen:
   
Webmaster Herman Muller                      
Jurycoördinator:    
Jury Mariken Everdij  
Wedstrijdsecretariaat:    
Wedstrijden Sandra Blommestein Uitwedstrijden
Robert Lieuwen
Ingrid Drost
wintercross thuis
Wedstrijdsecretariaat Ingrid Drost zomercompetitie thuis
clubkampioenschappen 
Coördinatie trainingen:    
Atletiektrainingen Ton Frakking 035-6916109
Looptrainingen Erik van Elderen 06-54666864
Technische Commissie:    
TeCo                                 Ton Frakking
Peter de Bruin
 
Adriaan Veenman
Erik van Elderen            
 
Commissie Ongewenst gedrag:    
                             Bart Doornbos  06-83251605 (1e contact graag via whatsapp)
  Joke Aukema   035-6912051
Jeugd Commissie: 
(let op: geen aanmeldingen nieuwe leden of informatie zie hiervoor onder tabje wachtlijst)              
Jeugd                               Milko Bos
Luc de Bruin
Quintin Janse
Sander Janse
 
Ruben Harmsen Yildiz Turan
Puk Terpstra
Wies Rosenberg 
 
     
Sponsorcommissie:    
Sponsor            Erik van Elderen
Oscar Hoes
 
  Harriette Loeffen
Nicole Schimmel
 
Wallenloop Commissie:    
Wallenloop                  Bert van den Berg
Remco Coolen
 
  Jeroen Klaver
Noelle Koopman
Tom Veldman
 
TempoRun Commissie:    
TempoRun                  Renata van Drimmelen
Petra Eussen
Maria Habes
 
  Tako Horsley
Arent Postma
Ida Schuurman
 
Scholenestafette Commissie:    
Scholenestafette           Anne Johan Lynch
Sandra Blommenstein
 
  Ingrid Drost
Robert Lieuwen