Contact Tempo AV

 

 

Klik op de link voor direct mailcontact

 

 

 Bestuur

 

 

Bestuur:

 

 

Voorzitter

Martin Bos

 

Secretaris

Wedstrijdorganisatie beleid

Mariken Everdij

 

Penningmeester

Vacature

 

Sporttechnisch beleid

Peter de Bruin

 

Facilitair Beheer en onderhoud

Adriaan Veenman

 

Evenementen en ledenbinding

Sander Janse

 

Algemeen bestuurslid

Vacature

 

 

 

 

 

Financiële administratie:

 

 

Administratie


Anja Haage
Kirsten Snoek 

 

Ledenadministratie:

 

 

Ledenadministratie


Karin Joustra

 

 

 

 

Kantine:

 

 

Kantine

Jos Mulder, Inkoop

 

Petra Eussen Rina Hilverda
Ali Vermeulen

 

 

 

 

Redactie:

Flits, Website teksten, Facebook, Twitter, Instagram 
en Youtube 

 

redactie@avtempo.nl    

Rachel Plantinga
Ingrid Drost

 

 

 

 

Webmaster:

voor de techniek website 
(geen tekst) + beheer 
e-mailadressen:

 




 




Webmaster

Herman Muller                    

 

Jurycoördinator:

 

 

Jury

Mariken Everdij

 

Wedstrijdsecretariaat:

 

 

Wedstrijden

Sandra Blommestein

Uitwedstrijden

Robert Lieuwen
Ingrid Drost

wintercross thuis

Wedstrijdsecretariaat

Ingrid Drost
Tako Horsley

zomercompetitie thuis

clubkampioenschappen 

Coördinatie trainingen:

 

 

Atletiektrainingen

Ton Frakking

035-6916109

Looptrainingen

Erik van Elderen

06-54666864

Technische Commissie:

 

 

TeCo                                

Binda Bijsterveld
Roy Brok
Peter de Bruin

 

Erik van Elderen
Karien Guinee

 

Commissie Ongewenst gedrag:

 

 

                            

Bart Doornbos 

06-83251605
(1e contact graag via whatsapp)

 

Joke Aukema  

035-6912051

Jeugd Commissie:  
(let op: geen aanmeldingen nieuwe leden of informatie zie hiervoor
website onder tabje wachtlijst)              

Jeugd                              

Milko Bos
Luc de Bruin
Quintin Janse
Sander Janse

 

Ruben Harmsen Yildiz Turan 
Puk Terpstra 
Wies Rosenberg 

 

 

 

 

Sponsorcommissie:

 

 

Sponsor       

 

 

 

 

 

Wallenloop Commissie:

 

 

Wallenloop                 

Bert van den Berg 

 

 

Noelle Koopman
Michel Rutte
Tom Veldman

 

TempoRun Commissie:

 

 

TempoRun                 

Petra Eussen
Renate van Drimmelen
Maria Habes

 

 

Tako Horsley
Arent Postma
Ida Schuurman

 

Scholenestafette Commissie:

 

 

Scholenestafette          

Anne Johan Lynch
Sandra Blommenstein

 

 

Ingrid Drost
Robert Lieuwen