Agenda

Maart 2019
za 23-3 Trainingspakkenwedstrijd bij Tempo (23-3 t/m 23-9)
za 30-3 Interne Estafette wedstrijd
zo 31-3 Rage wedstrijd bij Tempo
April 2019
za 6-4 1e CD Junioren competitie wedstrijd
zo 7-4 1e A Junioren competitie wedstrijd
zo 7-4 1e masters competitie wedstrijd
wo 10-4 Sluitingsdatum Flits 2-2019 13-04-2019 vol=vol! (10-4 t/m 13-4)
za 13-4 1e Pupillencompetitie Almere '81 Almere
zo 14-4 1e Senioren competitie wedsrijd
wo 17-4 Bestuursvergadering
zo 28-4 1e B Junioren competitie wedstrijd
Mei 2019
za 11-5 2e Pupillencompetitie AV Spirit Lelystad
zo 12-5 2e A Junioren competitie wedstrijd
zo 12-5 2e masters competitie wedstrijd
zo 19-5 Wallenloop
wo 22-5 Bestuursvergadering
za 25-5 2e CD competitie wedstrijd
zo 26-5 2e Senioren competitie wedstrijd
Juni 2019
za 15-6 3e Pupillencompetitie organisatie Tempo AV
zo 16-6 3e senioren competitie wedstrijd
do 20-6 Sluitingsdatum Flits 3-2019 22-06-2019 vol=vol! (20-6 t/m 22-6)
za 22-6 3e CD competitie wedstrijd (22-6 t/m 22-9)
zo 23-6 2e B Junioren competitie wedstrijd (23-6 t/m 23-9)
Juli 2019
wo 3-7 Bestuursvergadering
Augustus 2019
zo 25-8 Gooise Heideloop
September 2019
za 7-9 finale CD wedstrijden
wo 11-9 Bestuursvergadering
ma 16-9 Finale competitie B junioren
wo 18-9 Sluitingsdatum Flits 4-2019 21-09-2019 vol=vol! (18-9 t/m 21-9)
ma 23-9 finale Mastercompetitie
za 28-9 NEK Estafettekampioenschappen Amstelveen (28-9 t/m 29-9)
Oktober 2019
zo 6-10 Tempo Run
za 12-10 Clubkampioenschappen (12-10 t/m 13-10)
zaterdagmorgen voor pupillen zaterdagmiddag en zondag een meerkamp voor junioren, senioren en masters
wo 30-10 Bestuursvergadering
December 2019
do 5-12 Sluitingsdatum Flits 5-2019 07-12-2019 vol=vol! (5-12 t/m 7-12)
wo 11-12 Bestuursvergadering
Agenda
Sponsors
HRD Partners
AllUnited Bol-Advies Installateur Roeken & Co Runnersworld Bussum Dekselz Louis Tapis Aanemers Out Eisenga Meesterschilders HRD Partners Cambridge Nanda Zwart Theo van Epen F. Blom Stukadoor Spant! Solarpartners ThisWay Profile Platje Fysio Holland STTC Bussum RAPtoon/Drukkerij Walden Peuterspeelzaal de Stampertjes IJzerhandel Baltus Zorba de Griek RibbleBox De Uitgelaten Hond Slagerij Rob Groenewegen Tandarts Naarden Grace van den Berg