Agenda

December 2018
wo 5-12 9 december Sluitingsdatum Flits 5 (5-12 t/m 10-12)
wo 12-12 Bestuursvergadering
za 15-12 2e wintercross competitie Suomi Santpoort (15-12 t/m 16-12)
winter atletiek competitie wedstrijd informatie via de trainers voor pupillen en junioren
Januari 2019
za 26-1 3e cross competiewedstrijd: organisatie via Tempo (26-1 t/m 27-1)
winter atletiek competitie wedstrijd informatie via de trainers voor pupillen en junioren
Februari 2019
wo 6-2 Sluitingsdatum Flits 1-2019 09-02-2019 vol=vol! (6-2 t/m 9-2)
zo 10-2 Snertcross
Maart 2019
za 2-3 Clubcross (02:00)
za 9-3 Algemene Leden Vergadering
za 16-3 finale wedstrijd wintercross NOVA Warmerhuizen
informatie via de trainers. Voor pupillen en junioren op uitnodiging
za 23-3 Trainingspakkenwedstrijd bij Tempo (23-3 t/m 23-9)
za 30-3 Interne Estafette wedstrijd
zo 31-3 Rage wedstrijd bij Tempo
April 2019
wo 10-4 Sluitingsdatum Flits 2-2019 13-04-2019 vol=vol! (10-4 t/m 13-4)
Mei 2019
zo 19-5 Wallenloop
Juni 2019
do 20-6 Sluitingsdatum Flits 3-2019 22-06-2019 vol=vol! (20-6 t/m 22-6)
Augustus 2019
zo 25-8 Gooise Heideloop
September 2019
wo 18-9 Sluitingsdatum Flits 4-2019 21-09-2019 vol=vol! (18-9 t/m 21-9)
Oktober 2019
zo 6-10 Tempo Run
za 12-10 Clubkampioenschappen (12-10 t/m 13-10)
zaterdagmorgen voor pupillen zaterdagmiddag en zondag een meerkamp voor junioren, senioren en masters
December 2019
do 5-12 Sluitingsdatum Flits 5-2019 07-12-2019 vol=vol! (5-12 t/m 7-12)
Agenda
Sponsors
Profile Platje
Apotheek Bussum Zuid Aanemers Out ThisWay Louis Tapis Peuterspeelzaal de Stampertjes Zorba de Griek Spant! AllUnited Installateur Roeken & Co RAPtoon/Drukkerij Walden Medisch Kwartier Naarden Vesting RibbleBox F. Blom Stukadoor Solarpartners IJzerhandel Baltus Runnersworld Bussum Theo van Epen De Sportmasseur Beau Réve Cambridge Nanda Zwart Eisenga Meesterschilders STTC fysiotherapie MvBomen Massagepraktijk van Engelen Color Kapsalon Bol-Advies Profile Platje De Uitgelaten Hond HRD Partners Slagerij Rob Groenewegen