Contact Tempo AV

Druk op de rode link voor direct mailcontact

 

Bestuur    
Bestuur    
Voorzitter Martin Bos  
Secretaris + Mariken Everdij  
Wedstrijdorganisatie beleid    
Penningmeester Michel Rutte  
Sporttechnisch beleid Peter de Bruin  
Facilitair Beheer en onderhoud Adriaan Veenman  
Evenementen en ledenbinding Petra Eussen  
Algemeen bestuurslid Vacature  
     
     
Financiële administratie:    
Administratie Anja Haage  
  Kirsten Snoek   
     
Ledenadministratie:    
Ledenadministratie Karen Heinsman   
  Nicole Schimmel  
     
Kantine:    
Kantine Jos Mulder   Inkoop
  Petra Eussen  
  Rina Hilverda  
  Ali Vermeulen  
Redactie:    
Flits, Website teksten, Facebook, Twitter, Instagram en Youtube     
redactie@avtempo.nl Ingrid Drost  
  Rachel Plantinga  
     
Webmaster:    
voor de techniek website ,(geen tekst) + beheer e-mailadressen:    
Webmaster Herman Muller                      
     
Jurycoördinator:    
Jury Mariken Everdij  
     
Wedstrijdsecretariaat:    
Wedstrijden Marike Everdij Uitwedstrijden
     
  Robert Lieuwen wintercross thuis
  Ingrid Drost  wintercross thuis
     
Wedstrijdsecretariaat Ingrid Drost zomercompetitie thuiswedstrijden+ clubkampioenschappen.
  Tako Horsley  
     
Coördinatie trainingen:    
Atletiektrainingen Niels Alofsen 06-44149736
Looptrainingen Erik van Elderen 06-54666864
     
Technische Commissie:    
TeCo  Roy Brok  
  Erik van Elderen  
  Karien Guinee  
  Tako Horsley  
     
Commissie Ongewenst gedrag: Bart Doornbos  06-83251605 (1e contact graag via whatsapp)
  Joke Aukema   035-6912051
     
Jeugd Commissie:   (let op: geen aanmeldingen nieuwe leden of informatie zie hiervoor website onder tabje lid worden  
Jeugdcommissie Milko Bos
Thijs Brok
Luca Dooper
Daniëlle Grijpink
Fabian Janse
Quintin Janse
Sander Janse
Tristan de Leeuw
Kike van der Nagel
Kirsten Post
Jiske Terpstra
Puk Terpstra
Rebecca Tromp
Yildiz Turan
     
Scholenestafette Commissie:    
Scholenestafette Anne Johan Lynch  
  Sandra Blommenstein  
  Ingrid Drost  
  Robert Lieuwen  
     
Wallenloop Commissie:    
Wallenloop  Noëlle Koopman  
  Michel Rutte  
  Tom Veldman  
   Elske Salemink  
TempoRun Commissie:    
TempoRun Petra Eussen  
  Maria Habes  
  Arent Postma  
  Ida Schuurman