Uitslagen Scholenestafette

Scholenestafette ondanks beperkende  maatregelen toch weer succesvol!

Bijna 300 (!) basisscholieren van de groepen 5 t/m 8 streden dit jaar weer om de felbegeerde ingegraveerde estafettestok.

Het was met de beperkende maatregelen even wennen, zo mocht publiek er niet bij zijn, moesten de teambegeleiders 1,5 meter afstand van elkaar houden en werden de kinderen onder applaus aangemoedigd in plaats van juichen, roepen of schreeuwen.....
Dapper werd de 400 meter volgelopen. Voor de één ging dat gemakkelijk voor een ander was het heel moeilijk.

Door de regen in het begin van de middag was de baan nog wat gladder waardoor het wisselen van het estafettestokje nóg een stukje moeilijker was.

Super gedaan allemaal! Jullie mogen trots zijn op jullie prestatie!
 
De estafette stokjes worden nog gegraveerd en komen dan jullie kant op.
 
 
De volledige uitslagen groep 5 vind je hier
De volledige uitslagen groep 6 vind je hier
De volledige uitslagen groep 7 vind je hier
De volledige uitslagen groep 8 vind je hier
 
 
Foto's gemaakt door Tom Veldman vind je hier
 
 scholenestafette_eos_r036_2.jpg
 Winnaars Groep 5

 

1

5.49,67

Juliana Dalton Kalfflaan

De Vliegende Hotdogs

Sven Tas

Wisse Adriaansen

Duuk Westeneng

Marcus Post

2

6.09,95

De Hoeksteen

De rennende kippen

Lars Verhoeven

Lucas Tamminga

Stan Willemse

Hugo Landkroon

3

6.11,52

Gooilandsschool

Bliksemsnel

Dias Hoefnagels

Tobias Kristians

Max Voskamp

Joep v Vulpen

 scholenestafette_eos_r068_2.jpg

Winnaars groep 6

1 5.34,51 Minister Calsschool De Roadrunners ( miep miep) Mads van Huis Daniel Palm Ruben van Kampen Valentijn van Thiel
2 5.36,22 De Hoeksteen The Boys Thijs Pekelharing Bas Aarnoutse Rover Frieling Laurens Bader
3 5.46,53 De Hoeksteen groep 6A Boys Mees Kalsbeek Merijn Timmers Daan Anema Sem Callenbach

 scholenestafette_eos_r093_2.jpg

Winnaars groep 7

1 5.23,25 De Hoeksteen De Snelle Jelles Rowier van Veen Didier Brouwer Maartje Smit Jurre den Blanken
2 5.32,50 De Hoeksteen The Soccer Boys Jimmy Hess Jack Lammond Ties Spelt Seb den Blanken
3 5.36,78 Julianaschool De vliegende gehaktballen Cecile Bonnerman Koen Tas Florian de Ruwe Rutger van Veelen

 scholenestafette_eos_r121_2.jpg

Winnaars groep 8

1 5.17,58 De Tweemaster Blauwe Kabouters Quinten Gorter Hidde Braunstahl Michiel Verweij Thijs de Bruijn
1 5.17,58 Minister Calsschool Kaasje Anouar Azarfane Hidde Kraan Jort Kraan Benjamin van Leijen
2 5.37,19 Julianaschool kwartel The green team Ruben van Eck Dilan van Doorn Rik Post Ziyad Ouhamnou
3 5.42,35 Minister Calsschool K4 Emily Feimann Isa Stuijver Evie van Traa Nina Overkleeft