Maart 2024
Zaterdag 2 maart
09:30 – 11:30

Clubcross

Vrijdag 8 maart
19:30 – 21:00

ALV Algemene Ledenvergadering (vrijdagavond)

Zaterdag 9 maart
12:00 – 16:00

Regiocross Finale (Waterland)

Zaterdag 30 maart
09:00 – 12:00

Paasfeest jeugd

April 2024
Vrijdag 5 april
19:30 – 23:00

Vijf-op-vijf loopwedstrijd (Tempo)

Zaterdag 6 april
11:00 – 18:00

U16/U14 Competitiewedstrijd 1e ronde

Woensdag 10 april
20:00 – 23:00

Bestuursvergadering

Zaterdag 13 april
09:00 – 18:00

Pupillen Competitiewedstrijd 1e ronde (Almere)

Zondag 14 april
11:00 – 18:00

U20/U18 Competitiewedstrijd 1e ronde

Zaterdag 20 april
09:00 – 12:00

Ouder-kind training jeugd

Zondag 28 april
11:00 – 18:00

U20/U18 Competitiewedstrijd 2e ronde

Mei 2024
Zondag 12 mei
11:00 – 18:00

Masters Competitiewedstrijd 1e ronde

Zaterdag 18 mei
11:00 – 18:00

U16/U14 Competitiewedstrijd 2e ronde

Zondag 19 mei
09:00 – 18:00

NK Teams Senioren

Vrijdag 24 mei
09:00 – 18:00

NK Masters weekend

t/m 26-05-2024
Zondag 26 mei
10:30 – 14:00

Wallenloop

Woensdag 29 mei
20:00 – 23:00

Bestuursvergadering

Juni 2024
Zaterdag 1 juni
09:00 – 18:00

Pupillen Competitiewedstrijd 2e ronde (Zeist)

Zondag 9 juni
11:00 – 18:00

Masters Competitiewedstrijd 2e ronde

11:00 – 18:00

U20/U18 Competitiewedstrijd 3e ronde

Vrijdag 14 juni
09:00 – 18:00

NK Junioren (ASICS NK U20/18) weeekend

t/m 16-06-2024
Zaterdag 22 juni
11:00 – 18:00

U16/U14 Competitiewedstrijd 3e ronde

Vrijdag 28 juni
09:00 – 18:00

NK Senioren weekend

t/m 30-06-2024
Juli 2024
Vrijdag 5 juli
19:30 – 23:00

Vijf-op-vijf loopwedstrijd (Tempo)

Zaterdag 6 juli
09:00 – 18:00

Pupillen Competitiewedstrijd 3e ronde (Bij Tempo!)

Woensdag 10 juli
20:00 – 23:00

Bestuursvergadering

Zaterdag 13 juli
09:00 – 18:00

Jeugdweekend

t/m 14-07-2024
09:00 – 18:00

Zomertrail

September 2024
Zaterdag 7 september
09:00 – 14:00

Gooise Belevingsloop

Zondag 8 september
18:00 – 19:00

U20/U18 Finale NK Teams

Woensdag 11 september
20:00 – 23:00

Bestuursvergadering

Zaterdag 14 september
09:00 – 18:00

Pupillen-Competitiewedstrijd Finale

09:00 – 12:00

Waterspelochtend jeugd (nog verplaatsen)

Zaterdag 21 september
11:00 – 18:00

U16/U14-Competitiewedstrijd Finale

Zondag 22 september
11:00 – 18:00

Masters Competitiewedstrijd Finale

Zaterdag 28 september
09:00 – 18:00

NK Estafette hele weekend

t/m 29-09-2024
Oktober 2024
Zaterdag 5 oktober
09:30 – 18:00

Clubkampioenschappen 2 dagen

t/m 06-10-2024
Woensdag 9 oktober
13:00 – 17:30

Scholenestafette

Zaterdag 19 oktober
20:30 – 23:59

Vrijwilligersfeest

Woensdag 23 oktober
20:00 – 23:00

Bestuursvergadering

Zaterdag 26 oktober
19:00 – 23:00

Halloween/pizza/filmavond Jeugd

November 2024
Zaterdag 30 november
09:00 – 12:00

Sinterklaasfeest

December 2024
Woensdag 11 december
20:00 – 23:00

Bestuursvergadering