April
2024
Vrijdag 5 april
19:30
– 23:00
Vijf-op-vijf loopwedstrijd (Tempo)
Zaterdag 6 april
11:00
– 18:00
U16/U14 Competitiewedstrijd 1e ronde
Woensdag 10 april
20:00
– 23:00
Bestuursvergadering
Zaterdag 13 april
09:00
– 18:00
Pupillen Competitiewedstrijd 1e ronde (Almere)
Zondag 14 april
11:00
– 18:00
U20/U18 Competitiewedstrijd 1e ronde
Zaterdag 20 april
09:00
– 12:00
Ouder-kind training jeugd
Zondag 28 april
11:00
– 18:00
U20/U18 Competitiewedstrijd 2e ronde
Mei
2024
Zondag 12 mei
11:00
– 18:00
Masters Competitiewedstrijd 1e ronde
Zaterdag 18 mei
11:00
– 18:00
U16/U14 Competitiewedstrijd 2e ronde
Zondag 19 mei
09:00
– 18:00
NK Teams Senioren
Vrijdag 24 mei
09:00
– 18:00
NK Masters weekend
t/m 26-05-2024
Zondag 26 mei
10:30
– 14:00
Wallenloop
Woensdag 29 mei
20:00
– 23:00
Bestuursvergadering
Juni
2024
Zaterdag 1 juni
09:00
– 18:00
Pupillen Competitiewedstrijd 2e ronde (Zeist)
Zondag 9 juni
11:00
– 18:00
Masters Competitiewedstrijd 2e ronde
11:00
– 18:00
U20/U18 Competitiewedstrijd 3e ronde
Vrijdag 14 juni
09:00
– 18:00
NK Junioren (ASICS NK U20/18) weeekend
t/m 16-06-2024
Zaterdag 22 juni
11:00
– 18:00
U16/U14 Competitiewedstrijd 3e ronde
Vrijdag 28 juni
09:00
– 18:00
NK Senioren weekend
t/m 30-06-2024
Juli
2024
Vrijdag 5 juli
19:30
– 23:00
Vijf-op-vijf loopwedstrijd (Tempo)
Zaterdag 6 juli
09:00
– 18:00
Pupillen Competitiewedstrijd 3e ronde (Bij Tempo!)
Woensdag 10 juli
20:00
– 23:00
Bestuursvergadering
Zaterdag 13 juli
09:00
– 18:00
Jeugdweekend
t/m 14-07-2024
09:00
– 18:00
Zomertrail
September
2024
Zaterdag 7 september
09:00
– 14:00
Gooise Belevingsloop
Zondag 8 september
18:00
– 19:00
U20/U18 Finale NK Teams
Woensdag 11 september
20:00
– 23:00
Bestuursvergadering
Zaterdag 14 september
09:00
– 18:00
Pupillen-Competitiewedstrijd Finale
09:00
– 12:00
Waterspelochtend jeugd (nog verplaatsen)
Zaterdag 21 september
11:00
– 18:00
U16/U14-Competitiewedstrijd Finale
Zondag 22 september
11:00
– 18:00
Masters Competitiewedstrijd Finale
Zaterdag 28 september
09:00
– 18:00
NK Estafette hele weekend
t/m 29-09-2024
Oktober
2024
Zaterdag 5 oktober
09:30
– 18:00
Clubkampioenschappen 2 dagen
t/m 06-10-2024
Woensdag 9 oktober
13:00
– 17:30
Scholenestafette
Zaterdag 19 oktober
20:30
– 23:59
Vrijwilligersfeest
Woensdag 23 oktober
20:00
– 23:00
Bestuursvergadering
Zaterdag 26 oktober
19:00
– 23:00